close
متخصص ارتودنسی
فرقه آلوده بهائی را استعمار و استکبار خلق کرد

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 275
 • کل نظرات : 3
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 53
 • بازديد ديروز : 46
 • بازديد کننده امروز : 12
 • بازديد کننده ديروز : 26
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل ديروز: 1
 • بازديد هفته : 250
 • بازديد ماه : 819
 • بازديد سال : 12,077
 • بازديد کلي : 56,394
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 54.159.51.118
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

اطلاعات

آیت الله محمد امامی کاشانی خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: دست استعمار و استثمار بهاییت را به وجود آورد؛ می‌خواستند مرکز آنهارا در فلسطین قرار دهند اما آن‌قدر آلوده بودندکه نتوانستند این کار را در آنجا انجام دهند.
http://rozup.ir/view/1554573/%D8%A2%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%20%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%20%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت:  از مجلس شورای اسلامی به دلیل تصویب الزام دولت به غرامت معنوی و مادی آمریکا به ایران تشکر می‌کنم.وی تصریح‌کرد: باید این صدمات معنوی و مالی ایران جبران شود و دولت نیز آنطور که صلاح و مصلحت می‌داند این قانون را اجرا کند.

آیت‌الله امامی کاشانی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی براینکه استکبار، آمریکا و هم‌پیمانانش بحث ایران و اسلام‌ستیزی را دنبال می‌کنند، گفت: آنچه کف روی آب است از بین خواهد رفت و با فرج امام عصر (عج) این همه سر و صدا خاموش خواهد شد.

امامی کاشانی با تاکید بر اینکه مسلمانان باید اتحاد و وحدت کلمه داشته باشند گفت: شما ببینید امروز استکبار آمریکا و هم‌پیمانانش در دنیا در یمن، عراق، سوریه، فلسطین و لبنان چه می‌کنند؟ این همه جنایات، کشت و کشتار به راه انداخته‌اند و گروه‌های اراذل و اوباش مثل داعش تولید و حمایت می‌کند.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه ملت ایران بیدار و از انسجام لازم برخوردار است، گفت: انسجام در بین ملت ایران به برکت وجود امام عصر (عج) است و طبق ایدئولوژی شیعه در عصر غیبت ولایت فقیه این وظیفه را برعهده داردکه امام راحل نیز با اتکا به همین نقطه ولایت توانست انقلاب را پیروز کند و رهبر انقلاب نیز بر همین پایه و اساس است که سعی کرده ملت ایران در امنیت و انسجام به سر ببرد.

وی از امت اسلامی خواست که به دولت‌های وابسته و حاکمان مزدور خود دست رد بزنند و با وحدت کلمه در برابر جنایات داعش و تکفیری‌ها سکوت نکنند چراکه سکوت کردن اشتباه است.

آیت‌الله امامی کاشانی ادامه داد: مسلمانان باید در مقابل این جنایت‌ها قیام کنند و حاکمان پلید را عقب بزنند. حاکمانی که با پول خود به تکفیری‌ها سلاح می‌دهند.

خطیب نماز جمعه تهران به اهمیت انسجام و وحدت اشاره و خاطرنشان کرد: ملت عزیز ما باید به این امنیت و انسجام موجود اهمیت بدهد مبادا خدایی نکرده در مسئله امنیت، وحدت، امامت، امت، ملت و رهبری رخنه و خللی ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به غیبت حضرت مسیح و ادعای برخی از افراد که ما مسیح هستیم پرداخت و گفت: در اسلام هم این مدعیان دروغی درباره حضرت ولیعصر وجود داشته‌اند که فرقه آلوده بهائی جزو این مدعیان دروغ بود.

آیت‌الله امامی کاشانی با تاکید براینکه فرقه آلوده بهائی را استعمار و استکبار خلق کرد و ریشه در اسرائیل دارد، گفت: این فرقه در حدی از آلودگی قرار داشت که خالقان آن یعنی استعمار و استکبار حاضر نشدند که محل فرقه را در فلسطین قرار دهند.

وی ادامه داد: استعمار و استکبار برای اینکه مزاحمتی برای جهان اسلام ایجاد کنند عده‌ای به نام صهیونیسم را که اسم یهود را یدک می‌کشند در زیر پوشش تورات در حالی که هیچ ربطی به تورات و یهود ندارند و از نطفه ای کثیف هستند در جهان اسلام کاشت.

خطیب نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: پاپ که از رهبران این فرقه بود ابتدا خود را امام غایب معرفی کرد سپس گفت که من پیغمبر هستم و در همین حین زنی در بین مردم به سخنرانی پرداخت و گفت ما آیات قرآن را برداشتیم و از این به بعد دیگر حجاب نیست.

امامی کاشانی ادامه داد: کدام کشور و قانون اجازه می‌دهد دشمن در کشور شما زندگی کند.

آیت‌الله امامی کاشانی در توضیح اظهارات خود مبنی بر عدم اجازه دادن به دشمن در کشور گفت: در آمریکا یعنی در سال 1993 فرقه داوودیه مدعی بود که عیسی‌بن‌مریم برمی‌گردد و در همین حین جمعی بسیج شدند و به بالای تپه‌ها رفتند و گفتند ما منتظر آمدن مسیح هستیم اما دولت آمریکا که ریاست آن برعهده بوش بود همه آنها را کشت و بعد مدعی شد که خودکشی کردند.

خطیب نماز جمعه تهران در خطبه اول به نیمه شعبان و ولادت امام عصر (عج) اشاره و اظهار کرد: فرداشب که شب ولادت امام عصر (عج) است شب قدر است اما مرتبه آن از شب قدری که قرآن در آن نازل شد کمتر است.

وی به برخی شبهات مبنی براینکه چگونه می‌توانیم یک انسان هزار سال پیش به دنیا آمده و اکنون نیز زنده باشد، گفت: طبق آزمایشات آزمایشگاه‌های جهان عمر کوتاه و بلند و هر ویژگی‌ دیگر به ژن هایی برمی‌گردد که در سلول‌ها وجود دارد و در این سلول‌ها به صورت رمز نوشته شده است و اگر علم بتواند رمزگشایی کند می‌تواند عمر و وضع سلامتی انسان را در سال‌های مختلف تشخیص دهد.

 

 

 

اخبار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,دانلود جديد ترين اخبار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,اخبار جديد فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,بهترين اخبار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,سايت اخبار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر هاي فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,اخبار جديد فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر جديد درباره فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر  فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر توپ فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر تازه فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر واقعي فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,آخرين اخبار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,آخرين خبر فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,آخرين خبر درباره فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,واقعه فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر تلخ فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر خوش فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر خنده دار فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر ناراحت کننده فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر داغ فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر هاي اين ماه فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,خبر هاي امروز فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد,درباره خبر فرقه آلوده بهائي را استعمار و استکبار خلق کرد

برچسب ها

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

نظرات ارسال شده

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

درباره ما

به سایت جدیدترین رویدادها خوش آمدید می توانید از ستون موضوعات ، موضوع مورد علاقه خود را انتخاب نماید و به صورت کاملآ رایگان از آن بهره ببرید.

ارتباط با مدیر

ارتباط با مدير

پیوندهای روزانه